НОРМА - Подвиг народу безсмертний
 
Подвиг народу безсмертний
admin
26.03.2015р. о 13-30 год. у приміщеннї філії №18 бібліотеки для дорослих ім..М.Кропивницького (пр.Корабелів,12) відбулася зустріч, пов’язана з визначною подією – 71-ю річницею визволення м. Миколаєва від фашистських загарбників. Працівники закладу запросили на захід мешканців Корабельного району та підопічних відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, щоб згадати військові окупаційні роки та героїв-визволителів нашого міста. У фойє була представлена виставка книг, присвячена цій темі та фото-матеріали про героїв - ольшанців, що першими вступили в бій за визволення нашої землі. Зробивши загальне фото, присутні пройшли до зали, де мали змогу переглянути документальний відео-матеріал про визволення Миколаївщини та героїв-визволителів, що поклали свої життя на олтар перемоги.

«Щоб пам’ятати, треба знати ..» - цей вислів прийнятний, щоб згадувати і знати свою історію, своїх героїв, бо не знаючи історії, народом легко маніпулювати та вводити в оману. І тому ми, присутні в залі, з цікавістю слухали очевидців тих подій. Захоплюючу, емоційну розповідь нам повідала мешканка району, вчитель за фахом, дитина війни Гайдукова Ю.І. Хоч була маленькою, але вона чітко пам’ятає ті дні та події, коли окупаційні війська залишали наше місто, як реагували на це дорослі та діти. Всі слухали з цікавістю і задавали питання, вийшов цікавий діалог – дискусія.

Потім працівники бібліотеки представили слухачам електронний банк документів, даних про людей та їх нагороди, рубрику під назвою «Люди і нагороди». Всіх зацікавила ця інформація і присутні знаходили за даними своїх рідних та близьких у пошуковій базі.

У кінці зустрічі запропонували згадати пісні воєнних років, попурі – пісні заспівали під карооке. У цій затишній, привітній атмосфері ми провели дві години. Та час пролетів якось швидко, непомітно. Всім було цікаво почути та взнати щось нове, згадуючи ті події і роки, всіх, хто зі зброєю в руках, в партизанських загонах чи підпільних організаціях звільняв нашу землю та народ України від нацистських окупантів.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу за участь у програмі і запрошує до співпраці мешканців району.

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни для нас Ви - символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, добра, невичерпного оптимізму, а всім нам мирного неба над головою.


Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов


[ 01-04-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика