НОРМА - Леся Українка - символ української жінки
 
Леся Українка - символ української жінки
admin
Зустрічі у творчому колі друзів відбуваються у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради майже щомісяця. Цьому літературно - музичному заходу передувала робота літературного гурту «Творче слово». 24.03.2015р. всі, хто цінує культурний спадок української нації та шанує творчість Лесі Українки, прийшли подивитися творчу роботу цього колективу під назвою «Я збагнула, що забуття не суджено мені…».

Життя Лесі Українки – великий подвиг в ім’я свого народу. Вона – найславніша українська поетеса, послідовний і енергійний борець за утвердження українського народу, за його консолідацію в політичну націю. Вся сукупність її творів – це образ ідеальної землі, земного раю, що зветься «Україною».

Члени творчого колективу під керівництвом Суслонової І.Г., музичного супровіду Волосюк Г.Г старанно готувалися та представили сторінки життєвого шляху та творче надбання поетеси: уривок з драми-феєрії «Лісова пісня», представляла Л.Артеменко – у ролі лісової красуні Мавки, І.Каламурза – у ролі юного сопілкаря Лукаша. А уривки з відомих творів поетеси читали В.Суслонов, В. Прутових, Л.Артеменко, Г.Волосюк, І.Каламурза. Для повнішого розкриття образу поетеси, осмислення того часу перед глядачами постали твори та книги, портрет, символи української нації: калина, вишиті рушники. Самі учасники заходу, вдягнені у вишиванки, передали неповторну атмосферу того часу, сподівання жінки того часу. Л.Українка першою заговорила про особливе місце жінки, особливу її роль, право жінки на творчість, на самореалізацію, на силу. Учасники гурту своїми виступами передали та втілили в образах незламність жіночої сили – сили слова, музики, людського духу, сили боротися мудро, а не жорстоко.

Ми дуже вдячні учасникам цього культурного заходу та горді тим, що колектив, який представив свою роботу, зміг так майстерно та натхненно передати всі відтінки непростого життєвого та творчого шляху Лесі Українки. З нетерпінням чекаємо на нові зустрічі з цим колективом, бажаємо натхнення та сили, нових творчих постанов. Всі глядачі після перегляду були під враженням. Тільки такі «живі» постанови можуть по-справжньому пробудити інтерес до нашої культурної спадщини, до витоків української писемності, по справжньому цінувати та плекати творчі надбання нашого народу.
По закінченню заходу присутні пригощалися солодощами та запашним чаєм, спілкувалися та ділилися враженнями, отримавши запас позитивної енергії.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує всім учасникам заходу за участь у програмі і запрошує до співпраці мешканців району.


Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов[ 01-04-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика