НОРМА - Університет "Україна": ширяться горизонти професій
 
Університет "Україна": ширяться горизонти професій
admin
Швидко плине час: багато змін відбувається в країні, суспільстві та в освіті, зокрема. І щоб бути на гребені хвиль у бурхливому морі змін, потрібно постійно рухатись вперед, не зупиняючись на досягнутому. Для навчального закладу це означає постійне розширення спектру спеціальностей з урахування вимог сучасного ринку професій; розвиток і наповнення матеріальної бази та формування якісного професорсько-викладацького складу; ефективна співпраця з роботодавцями; забезпечення студентів результативними базами практики.

Миколаївський інститут Університету "Україна" Постійно працює над розробкою та реалізацією цілого ряду актуальних та інноваційних освітянських проектів. Так, все більшою популярністю користується дистанційна форма навчання, яку започаткував цей навчальний заклад. Адже все складніше в сучасних економічних умовах життя відриватись від дому та їхати на навчання в інший регіон, місто. Це потребує значних витрат: як матеріальних, так і фізичних та моральних. Тому модель дистанційного навчання з наданням консультаційних послуг в міжсесійний період виправдовує себе вже багато років і дає можливість студентам віддалених районів отримувати якісну освіту.

Менеджери університету постійно вивчають ринок праці та зацікавленість роботодавців у певних професіях, спеціальностях, і максимально намагаються йти в ногу з вимогами ринку.

В січні-березні цього року Миколаївський інститут Університету "Україна" пройшов чергову акредитацію вже існуючих та ліцензування нових спеціальностей за новими вимогами Міністерства освіти і науки України, і в черговий раз підтвердив найвищий IV рівень акредитації. Так, вступники 2015 року мають можливість подати документи на спеціальності, які користуються особливим попитом на ринку праці на цей час - "Економіка праці" та "Управління персоналом".

Час вимагає від молодого фахівця мати не лише вищу освіту, але й оволодіти однією з актуальних робітничих професій. Це розширює його можливості та спектр працевлаштування. В цьому напрямку вуз пройшов акредитаційну експертизу та отримав ліцензію на шість найпопулярніших робітничих спеціальностей: касир торговельного залу, адміністратор, обліковець бухгалтерських даних, секретар керівника підприємства, діловод, оператор комп'ютерного набору.

Свідомий вибір та раціональний підхід зробить Вас професійно успішними!

[ 08-04-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика