НОРМА - Оформлення субсидій через Укрпошту: комфортний механізм отримання
 
Оформлення субсидій через Укрпошту: комфортний механізм отримання
admin
З подорожчанням вартості житлово-комунальних послуг актуальним питанням для українців стають житлові субсидії, зручність та швидкість їх отримання.

Постановою Кабінету Міністрів від 28 лютого 2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» механізм видачі субсидій спрощено. Призначення субсидій здійснюватиметься лише на основі двох документів – заяви та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

За субсидією має звернутися член сім’ї, на якого відкрито особовий рахунок на сплату житлово-комунальних послуг. Також на субсидію можуть претендувати громадяни, котрі орендують житло і сплачують за комунальні послуги. Однак вони повинні мати офіційний договір оренди і кошти вносити не господарю готівкою, а на рахунок.

Для призначення житлової субсидії громадянин має звернутися за місцем реєстрації до управління праці та соціального захисту населення. З метою комфортного отримання субсидій українцями, документи для призначення субсидії можуть бути направлені поштою.
Завітавши до найближчого поштового відділення, працівники Укрпошти нададуть Вам консультацію щодо порядку направлення всіх необхідних документів на отримання субсидії.

Спрощеною процедурою отримання субсидій передбачено, що до 15 квітня 2015 року українцям разом із платіжками на житлово-комунальні послуги будуть надіслані документи, необхідні для призначення житлової субсидії. Разом із бланками українці додатково отримають у поштову скриньку інструкцію про те, як правильно заповнювати заяву та декларацію. Це допоможе кожному охочому самостійно заповнити документи та надіслати їх поштою.

«Національний оператор поштового зв'язку України є надійним партнером для українців при отриманні житлових субсидій, – відзначає в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Ткачук. – Відтепер не потрібно витрачати зайвий час на поїздки до управління соціального захисту населення. Документи для отримання субсидії можна направити поштою. Звернувшись до одного з 12 тис. поштових відділень по всій Україні. Розгалужена мережа відділень національного оператора поштового зв'язку є однією з головних переваг при отриманні субсидій через Укрпошту».

Ознайомитися з усіма необхідними зразками бланків для оформлення житлових субсидій можна на сайті Укрпошти у розділі «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту».


[ 22-04-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика