НОРМА - День охорони праці в Миколаєві в 2015 році
 
День охорони праці в Миколаєві в 2015 році
admin
28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці. Кожна людина, яка працює на виробництві, підпадає під певні ризики, починаючи від найбільш небезпечних секторів економіки і закінчуючи відносно безпечною сферою послуг.

За рекомендацією Міжнародної організації праці у 2015 році обрана пріоритетом тема формування культури профілактики в охороні праці.
Останніми роками в м. Миколаєві спостерігається зниження рівня виробничого травматизму на 29,5%. Так, у 2014 р. сталося 43 нещасних випадки проти 61 у 2013 році. Однак, на жаль, мають місце випадки зі смертельними наслідками та групові нещасні випадки.
Життя та здоров’я людей – це найбільша цінність. Незважаючи на будь-які зміни економічної ситуації в країні, наше спільне завдання – не допустити зростання травматизму і стабілізувати тенденцію до зниження його рівня.

З року в рік робота щодо проведення Дня і Тижня охорони праці в місті Миколаєві набуває все більшого значення.

Відділом охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради розроблено заходи до Дня охорони праці, які затверджені міським головою. Також за його підписом підготовлено звернення до роботодавців міста.

Головною метою заходів до Дня і Тижня охорони праці є привернення уваги кожного роботодавця і працівника до усунення або досягнення мінімально можливого (допустимого) рівня виробничих ризиків, до профілактики виробничого травматизму.

На базі міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення створено організаційний комітет до цієї дати, який буде організовувати і контролювати проведення з 21 по 27 квітня Тижня охорони праці.

Ми просимо провести з 21 по 27 квітня цього року «Тиждень охорони праці» на кожному підприємстві міста, в установі, організації, у тому числі, на об’єктах малого і середнього бізнесу, у рамках якого провести семінари, огляди – конкурси, круглі столи тощо. Головною метою цього заходу є привернення уваги роботодавців та працівників до профілактики виробничого травматизму, формування загальної культури охорони праці та свідомого ставлення до цих питань.
Оргкомітет пропонує протягом тижня вшанувати пам'ять працівників, які загинули на виробництві, відвідати сім'ї потерпілих, стягнути можливості для надання їм допомоги у вирішенні матеріальних, соціально - побутових або інших проблем.

Доцільно також за підсумками відповідних оглядів - конкурсів заохотити працівників за активне сприяння підвищенню рівня безпеки та поліпшення умов праці, виявлену ініціативу й плідну роботу в цих напрямах.


Відділ охорони та умов праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.


[ 22-04-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика