НОРМА - Правова освіта
 
Правова освіта
admin
В зв’язку зі змінами в законодавстві, які стосуються більшості населення, особливо болюче їх сприймають пенсіонери та інваліди. Щоб розвіяти безліч сумнівів пенсіонери та інваліди мають можливість почути про всі зміни та роз’яснення до законодавчих актів у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Спеціалістами за фахом відповідно до напрямку роботи проводиться інформаційно – роз’яснювальна робота. Ці зустрічі проводяться за потребою.

Так з початку 2015 року була проведена певна робота. Про зміни в законодавстві при наданні пільг для ветеранів війни підопічних ознайомила начальник відділу персоніфікації та фінансування управління соціальних виплат і компенсацій в Корабельному районі Петрак І.О. Цікавило підопічних і проїзд у міському та приміському транспорті, норми на оплату комунальних послуг та багато інших питань.

Про внесені зміни до Порядку надання субсидій в зв’язку з підвищенням тарифів на житлово – комунальні послуги, а з 1 травня поточно року вони почнуть діяти, ознайомила присутніх підопічних начальник відділу соціальних виплат і компенсацій в Корабельному районі Чигрецька О.І.. Олена Іванівна ознайомила з порядком звернення за житловою субсидією, з переліком пунктів прийому заяви і декларації в районі. Присутні мали змогу отримати відповіді на всі хвилюючі питання, а їх було чимало.

Про зміни в пенсійному законодавстві, які стосуються пенсіонерів ознайомила підопічних Тебенькова І.В. заступник начальника відділу з призначення пенсій Пенсійного фонду України в Корабельному районі. Підопічних цікавили питання переведення пенсій з інших країн на територію України, про відрахування з пенсій, як для пенсіонерів у кого розмір пенсії перевищує 3654грн., так і для працюючих пенсіонерів. А Киричук Н.В., начальник відділу надходжень, ознайомила присутніх з веб порталом Пенсійного фонду та як ним користуватись
На кожній з цих зустрічей підопічні відділення соціально - побутової адаптації дізналися щось нове для себе та своєї родини, отримали нові правові знання, відповіді на питання які їх хвилювали.

Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам Управління Пенсійного фонду України в Корабельному районі та Управлінню соціальних виплат і компенсацій в Корабельному районі за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу і запрошує мешканців району до участі в таких заходах.


Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

[ 30-04-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика