НОРМА - 70-а річниця Великої Перемоги
 
70-а річниця Великої Перемоги
admin
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

Щороку у травні ми відзначаємо День Перемоги. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам, ветерани, ми завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю.

Не щезне в памяті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом. Не можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

06.05.2015 року у приміщенні відділення соціально – побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено святкову програму присвячену 70 –й – річниці Перемоги. На свято завітали учасники бойових дій та учасники війни, ветерани праці та пенсіонери. У святковій програмі взяли участь: Г.Шаховал, В.Матвєєв, С.Денькович, І.Каламурза, Л.Артеменко, М.Черторигіна, Г.Арутюнова, Л.Іванченко, М.Зелинський, Р.Суханова, В.Рожкіна, Т.Сокол у музичному супроводі С.Тимонової. У програмі цього колективу були виконані фронтові пісні: «Ех, дороги», «Седина», «Письмо сыну», «Над курганом», «Эхо», «Смуглянка», «Синий платочек» та інші пісні, а також гуморески та вірші присвячені Великій Перемозі.

Під час святкової програми учасникам бойових дій та війни були вручені квіти, які надав на благодійній основі магазин «Донна Роза» (директор Юношев В.Л.)

До Дня Перемоги 98 ветеранам війни, які знаходяться на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги були надані продуктові набори, придбані за спонсорські кошти.

Шановні ветерани, солдатські вдови, всі ті, хто вніс свій вклад у наближення Дня Перемоги сердечно і щиро вітаємо Вас із 70 –ю річницею Перемоги. Довгих Вам років життя, щастя, здоров’я, оптимізму та активного довголіття! Нехай у Ваших родинах завжди панує злагода і спокій, а оселя повниться достатком! Низький Вам уклін.

Відділення Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.


Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

[ 13-05-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика