НОРМА - «Перемога… Пам'ять …Примирення!»
 
«Перемога… Пам'ять …Примирення!»
admin
Саме під таким гаслом студенти Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини привітали ветеранів та вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Кожного року інститут проводить заходи до дня Перемоги і цей рік не став виключенням.

Мета - активізувати студентів закладу, заохотити їх до вивчення та аналізу історичних подій війни 1939-1945 років, спонукати їх до творчого пошуку, самореалізації, згуртувати студентський актив у спільній творчій діяльності.

Цього року захід був проведений у формі тематичного конкурсу-змагання між студентськими командами, присвячений пам’яті, вшануванню та примиренню, бо давно підтверджено думку: «ХТО НЕ ЗНАЄ СВОГО МИНУЛОГО, ТОЙ НЕ МАЄ МАЙБУТНЬОГО»!

Учасники команди «Незламні» та «Маки пам’яті» активно готувалися до цієї події, вони вивчали питання, пов’язані з історією війни 1939-1945 рр., відвідували музеї нашого міста, готували презентації, брали участь в університетській акції «Книга пам’яті», в акції «Ланцюг поколінь».
У конкурсі «Історична бліц-вікторина – Ми пам’ятаємо!» обидві команди, відповідаючи на запитання, ще раз всім показали, що «ніщо не забуте і воно в нашій пам’яті назавжди».

Команди поділилися враженнями, що залишились у них після походу до музеїв м. Миколаєва.
Найбільше вразила університетська акція «Книга пам’яті» , до якої студенти віднеслись дуже серйозно. Адже кожну родину торкнулася ця страшна подія 1939-1945 років. У цьому році зміст книги Пам’яті за участі студентів поповнено чотирма історіями.

Серед різноманітних історичних джерел з теми війни окремою групою стоять листи з фронту. Їх можна назвати найбільш людяними документами, які розкривають здебільшого духовний стан людини в дуже тяжких умовах війни. Листи з дому на фронт допомагали солдатам вистояти і перемогти ворога…

Не залишили і поза увагою події, що стосуються нашого життя і сьогодні. Адже нікому не секрет, що відбувається на Сході. Більше року як наша країна перебуває у стані військового протистояння. Гинуть люди, діти, військові, руйнуються міста і села. У тяжкому депресивному стані перебуває більшість людей. Та найтяжче тим, кому доводиться зараз тримати зброю, залишивши своїх рідних, свої домівки, свої справи.
Також студенти підготували Фронтовий міні-концерт «Перемога, свята Перемога», вони вклали свою душу в цей виступ, і наші глядачі ніби перенеслись на машині часу в жахливі події воєнних років.

На свято, присвячене до 70-ї річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, був запрошений учасник бойових дій Другої світової війни Тарасенко Дмитро Феофанович, який заслуговує на велику пошану. За свою відвагу Дмитро Феофанович нагороджений багатьма медалями та орденами. Пройшовши війну він у свої 90 років залишається бадьорим та мужнім чоловіком.

Захід пройшов під гаслом «Пам’ятаємо, Перемагаємо!». Пам’ятати потрібно, аби не повторити НІКОЛИ ЗНОВУ!


Ржепушевська Тетяна Валеріївна,
Студентка І курсу спеціальності «Журналістика»


[ 20-05-2015 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика