НОРМА - «День охорони праці в Миколаєві в 2017 році»
 
«День охорони праці в Миколаєві в 2017 році»
lika
28 квітня в Україні відзначається Всесвітній День охорони праці, який за рекомендацією Міжнародної організації праці у 2017 році відзначатиметься під девізом: «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».
Свою діяльність у 2017 році Міжнародна організація праці спрямувала на підвищення інформованості про фактичну наявність і наслідки нещасних випадків і хвороб, пов’язаних з виробництвом. Оскільки ці данні мають важливе значення для профілактики виробничого травматизму та профзахворювань, існує гостра необхідність у вдосконаленні системи реєстрації і повідомлення, а також у зборі і аналізі інформації про безпеку і гігієну праці на національному рівні.
Аналіз стану виробничого травматизму за 2016 рік не дає нам право на спокій, заставляє зробити висновок, що зроблено далеко не все в цьому напрямку. Протягом минулого року на підприємствах, установах та організаціях м. Миколаєва сталося 53 випадки травматизму, пов'язаних з виробництвом, більшість з яких - з організаційних причин (порушення трудової та виробничої дисципліни, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, невиконання посадових обов'язків, особиста необережність та порушення правил безпеки).
Життя та здоров’я людини – це найбільша цінність. Незважаючи на будь-які зміни економічної ситуації в країні, наше спільне завдання – не допустити зростання травматизму і стабілізувати тенденцію до зниження його рівня.
З метою привернення спільноти до проблем просунення культури охорони праці, закликаємо Вас провести з 24 по 28 квітня цього року «Тиждень охорони праці» на кожному підприємстві міста, в установі, організації, у тому числі на об’єктах малого і середнього бізнесу, у рамках якого провести семінари, огляди – конкурси, засідання «круглих столів» тощо. Головною метою цього заходу є привернення уваги роботодавців, профспілкових організацій, трудових колективів до оптимізації збору достовірних даних з виробничого травматизму та профзахворювань.
Департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

[ 14-04-2017 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика