НОРМА - Писанка мальована - з любов’ю подарована
 
Писанка мальована - з любов’ю подарована
lika
Всі віряни східного християнського православ’я скоро відзначатимуть свято Пасхи, світле Христове Воскресіння. Так називають свято, що відображає звершення заповітної мрії людства – подолання смерті та відродження життя.
Людство зібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, що сформувалися у традиції та звичаї.
Основними символами до пасхального столу вважаються розмальовані писанки та паски, що готують господині до свята. Щоб згадати призабуті звичаї, відвідувачі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібралися 13 квітня о 12-оо год. у приміщенні бібліотеки-філіалу № 18 для дорослих. Радо зустріли підопічних представники закладу та запросили на майстер-клас по розпису святкових писанок, а творчу зустріч провели представники бібліотеки-філіалу № 5 для дорослих - Григорцева Н.В. та Мирян Н.В.
Талановита майстриня Мирян Н.В. підготувала цікаву інформацію про писанки, розповіла та продемонструвала послідовність виконання техніки розпису пасхальних крашанок. На кожному столі було підготовлене приладдя для оздоблення: варене яйце, писачок, свічка, олівці, зразки малюнків для розпису. Всі присутні уважно слухали настанови майстрині і з завзятістю прийнялися оздоблювати писанки. Тут відчувалася справжня творча атмосфера, радісне піднесення та усмішки.Час пролетів швидко і розмальовані яєчка майстриня занурює у різнокольорові харчові фарби.
Наші підопічні були задоволені від почутого та отриманих нових навичок, бо набуті нові знання вони використають і в домашніх умовах, покажуть це своїм рідним. Маємо надію, що це сподобається дітям та дорослим, об’єднає родини у творчому процесі.
З наступаючими великодніми святами всіх, нехай у серцях та оселях панують мир, світло та радість. Дякуємо за допомогу та співпрацю працівникам бібліотек та чекаємо на нові зустрічі.
Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

[ 14-04-2017 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика