НОРМА - Спалата частини чистого прибутку
 
Спалата частини чистого прибутку
lika
ДФС України повідомляє (лист ДФС від України 13.03.2017 №5061/6/99-99-15-02-02-15), що частина чистого прибутку (доходу), що сплачується до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об'єднаннями, не є податковим платежем, тому сплата зобов'язання за ним не може бути здійснена за рахунок надміру сплачених по¬даткових зобов'язань з інших податків відповідно до процедури, передбаченої ст. 43 Податкового кодексу.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області

[ 21-04-2017 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗ



Результаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика