НОРМА - П’ятирічний ювілей
 
П’ятирічний ювілей
lika
Сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася літературно – музична зустріч, яку підготував колектив «Творче слово» з нагоди свого п’ятиріччя.
Беззмінним керівником творчого колективу була і залишається талановита та ерудована в питаннях літератури та мистецтва Суслонова Інна Георгіївна. Старанно готуючись до зустрічі вона розкрила весь творчий потенціал колективу, згадала всіх учасників з початку його заснування. З роками змінювався репертуар, удосконалювався, ставав більш різноманітним, покращувався. Відвідувачі відділення дізнались багато нової інформації з життя та творчості улюблених поетів та письменників: Т.Шевченка, І.Франка, Л.Українки, О.Пушкіна, С.Єсеніна та багатьох інших. Кожну свою програму вони прикрашали сценками, піснями, віршами, гуморесками, танцями.
Сьогоднішній святковий виступ показав відшліфований роками талант, розкрив здібності кожного з учасників колективу. Проводила програму керівник і ведуча колективу, Інна Георгіївна під музичний супровід Галини Григорівни Волосюк. Учасниками програми були: Каламурза І.І., Артеменко Л.Л., Черторигіна М.О., Лапшина Н.М.. У виконанні колективу прозвучали пісні та романси: «Стояла я і слухала весну», «Я помню чудное мгновение», «Поговори со мною мама», «Эхо любви» та багато інших, а також гуморески, сценки.
По закінченню програми заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов привітав учасників із ювілеєм та вручив всьому складу колективу «Творче слово» Почесні грамоти та весняні квіти.
Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, хто хоче долучитися до літератури та мистецтва. Саме на таких зустрічах відкриваєш по-новому талант та неосяжну майстерність, що з кожного рядка випромінює світло на вдячного слухача.
Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов

[ 29-04-2017 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗ



Результаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика