НОРМА - Війна не має забуття
 
Війна не має забуття
lika
Наче птахи летять невблаганно літа,
Залишають свій лад дорогі ветерани.
У минуле пішла найстрашніша війна,
Та про неї постійно нагадують рани…

Щороку у травні ми відзначаємо День Перемоги. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам, ветерани, ми завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю.
04.05.2017 року у приміщенні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено святкову програму присвячену 72–й річниці Перемоги. На свято завітали учасники війни, ветерани праці та пенсіонери. Зі словами привітання перед учасниками заходу виступили: член ради ветеранської організації Корабельного району О.К.Білошапкін; заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов. У святковій програмі взяв участь інвалід ВВВ - В.І.Телеганенко, який на гармошці виконав пісню «Їхав я із Берліну». А також у святковій програмі взяли участь: Г. Шаховал, Л.Сичова, Л.Артеменко, М.Черторигіна, Н.Лапшина, Т.Бобкова, Л.Стернад, З.Башкірцева, Т.Кислична. Вела програму Т.Сокол, музичний супровід - В.Матвєєв та О. Козовякін. У програмі були виконані пісні: «День Победы», «Седина», «Смуглянка», «Чуєш брате мій», «Письмо с фронта» та інші пісні. Читали власні вірші присвячені Великій Перемозі: О. Білошапкін, В.Рожкіна, Г.Шаховал, О.Козовякін, Н. Шаперенкова. Кожний виступ супроводжувався довгими оплесками слухачів. По закінченню програми ветеранам війни були вручені квіти. Всі присутні отримали велике задоволення від заходу, від зустрічі, від теплого та щирого спілкування.
Шановні ветерани! У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє нашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!
Відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) дякують всім учасникам заходу за активну участь та запрошують до активної співпраці мешканців району.
Заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов

[ 04-05-2017 ]

Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика