НОРМА - УВАГА ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ! Електронна звітність - безкоштовно!
 
УВАГА ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ! Електронна звітність - безкоштовно!
admin
У податковій інспекції Центрального району м. Миколаєва за адресою вул. Потьомкінська, буд. 24/2, зала 2, (тел.: (0512) 37-90-91) розпочав роботу центр сертифікації ключів, по видачі безкоштовних електронно - цифрових підписів та сертифікатів для подачі звітності засобами телекомунікаційного зв'язку.

Із зразками для заповнення документів та детальною інформацією платники податків можуть ознайомитись, завітавши на сайт АЦСК ІДД ДПС за адресою: http://www.cskidd.gov.ua.

Інформація, яка розміщена на сайті АЦСК ІДД ДПС наведена далі.
Для реєстрації та отримання посиленого сертифікату відкритого ключа необхідно:
Крок 1. Ознайомлення з документами
Завантажити та уважно ознайомитись з умовами Договору про надання послуг ЕЦП, Заявою-приєднання. Зразком заповнення заяви-приєднання та Регламентом АЦСК ІДД ДПС

Крок 2. Підготовка документів
У разі згоди з умовами Договору заповнити заяву-приєднання, відповідну Заяву на реєстрацію для отримання посилених сертифікатів відкритих ключів, необхідні документи, що засвідчують особу заявника та підписувача.
Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа для юридичної особи:
- заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання посиленого сертифіката ключа встановленого зразку (дозвіл на використання персональних даних підписувача) для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;
- оригінал статуту юридичної особи (положення про установу, філію) або його нотаріально засвідчена копія (надається виключно для ознайомлення);
- копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а для відокремлених підрозділів юридичної особи (філії, представництва) надається копія довідки з управління статистики про внесення відомостей про відокремлений підрозділ до ЄДРПОУ.
- документи, що підтверджують повноваження керівника заявника (копія наказу про призначення тощо);
- документи, що підтверджують належність підписувача до юридичної особи - заявника та його повноваження, засвідчені печаткою та особистим підписом керівника юридичної особи;
- копії паспортів заявника та підписувачів (копії 1-4 сторінок), засвідчені власноручними підписами власників паспортів;
- копія облікової картки платника податків* (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО керівника та головного бухгалтера) у разі, якщо формуються сертифікати для керівника та бухгалтера.
Документи, що необхідні для отримання посиленого сертифікату ключа для фізичної особи-підприємця:
- заповнена та підписана заява на реєстрацію для отримання сертифіката ключа встановленого зразку та дозвіл на використання персональних даних підписувача для реєстрації підписувача у реєстрі підписувачів АЦСК ІДД ДПС та формування посиленого сертифікату відкритого ключа;
- копія виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- паспорт та копію паспорту заявника (копії 1-4 сторінок), засвідчену власноручним підписом власника;
- копія облікової картки платника податків (довідки про присвоєння ідентифікаційного коду ДРФО).

Копії та витяги, крім нотаріально засвідчених, засвідчуються підписом фізичної особи (підписом фізичної особи - підприємця та його печаткою, у разі її наявності), а також підписом уповноваженої особи АЦСК ІДД ДПС якій пред'являються копії разом з оригіналами. Використання факсимільного підпису при завірянні документів не допускається.

Увага! До розгляду не приймаються документи, які мають підчистки, дописки, закреслені слова, інші незастережні виправлення або написи олівцем, а також мають пошкодження, внаслідок чого їх текст неможливо прочитати.

Крок 3. Реєстрація у Центрі
Звернутись до будь-якого представництва Центра за вказаною на сайті адресою з зазначеним вище комплектом документів та власними носіями (змінний флеш-носій або CD/DVD-диск для запису) для отримання особистих ключів з розрахунку один носій на кожний особистий ключ. Увага! АЦСК ІДД ДПС не надає носії для запису ключової інформації.

Крок 4. Формування посиленого сертифікату
Згенерувати ключову пару (особистий та відкритий ключ). Ключі ЕЦП генеруються апаратно-програмним способом заявником самостійно в окремому приміщенні АЦСК - кабіні генерації, за допомогою спеціалізованого обладнання і програмного забезпечення, що має позитивний експертний висновок за результатами державної експертизи.

Після закінчення процедури реєстрації власник особистого ключа може отримати посилені сертифікати відкритого ключа завантаживши їх з офіційного сайту АЦСК ІДД ДПС. За бажанням заявника посилені сертифікати відкритих ключів можуть бути записані на окремий власний носій заявника. Увага! Посилені Сертифікати відкритого ключа АЦСК ІДД ДПС не роздруковуються, а надаються в електронному вигляді.

СТРОК ДІЇ ПОСИЛЕНОГО СЕРТИФІКАТУ ВІДКРИТОГО КЛЮЧА ЕЦП СТАНОВИТЬ 1 РІК З МОМЕНТУ ЙОГО ФОРМУВАННЯ.

[ 17-07-2012 ]

игорь
[goha Точка 1910 Собака yandex Точка ua]
это издивательство.програмное обеспичение для отчёта по налоговой уково выпрашивать..где искать эту секретную програмку.в налоговой сказали зайдёш на сайт и скочаеш..где?
[ 2012-12-15 00:47:11 ]
Ваше имя:
Ваш e-mail:

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

Запомнить

партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика