НОРМА
 
Розміри разової грошової допомоги до 5 травня в 2017 році
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2017р. № 223 у 2017 році виплата разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і „Про жертви нацистських переслідувань”, здійснюватиметься у таких розмірах:
1. інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи — 3500 гривень;
II групи — 3100 гривень;
III групи — 2700 гривень;
2. учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, — 1200 гривень;
3. особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, — 3500 гривень;


Підсумки роботи ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва за січень-березень 2017 року
ДПІ в Інгульському райони м. Миколаєва за результатами комплексу організаційних і практичних заходів із розширення бази оподаткування протягом січня-березня 2017 року забезпечено стабільне наповнення державного та місцевих бюджетів.
Так, юридичні та фізичні особи-підприємці Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва сплатили до зведеного бюджету 322,1 млн. грн податкових платежів. Зокрема, державний бюджет отримав 116,9 млн. грн, до місцевих бюджетів надійшло 205,2 млн. гривень.
У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року досягнуто позитивну динаміку надходжень до державного бюджету – темп росту склав 111,7 відс., додатково забезпечено надходження до бюджету в сумі 12,2 млн. гривень.
В січні-березні 2017 року до місцевих бюджетів мобілізовано на 46,5 млн. грн більше, ніж в січні-березні 2016 році, темп росту склав 129,3 відсотка. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб – 117,3 млн. грн, плата за землю – 32,7 млн. грн, єдиний податок – 25,0 млн. грн, акцизний податок –20,3 млн. гривень.
Крім цього, за січень-березень 2017 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в загальній сумі 85,0 млн. гривень.
Досягненню значного рівня находжень до бюджету сприяє висока податкова культура платників, проведення заходів з детінізації, вдосконалення системи адміністрування податків та розширення спектру сервісних послуг.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Роботодавці Інгульського та Корабельного районів в березні 2017 року сплатили 39,1 млн. грн ЄСВ
ДПІ в Інгульскому районі м. Миколаєва повідомляє, що протягом березня 2017 року отримано 39,1 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист на випадок безробіття, у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Податок на прибуток підприємств. Виплата на користь нерезидента
ДФС України повідомляє (лист від 22.02.2017 №3721/6/99-99-15-02-02-15), що фізична особа за підсумками податкового (звітного) року, в якому здійснено виплати на користь нерезидента-юридичної особи доходів з джерелом походження з України, повинна подати до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням декларацію з податку на прибуток та додаток ПН до неї. Слід звернути увагу, що така фізична особа у декларації, окрім рядка 23 ПН, де зазначається сума сплаченого податку при виплаті доходів нерезидентам у звітному періоді, визначеного на підставі розрахунку (звіту) податкових зобов’язань нерезидентів, якими отримано доходи із джерелом їх походження з України, інші показники не заповнює. При заповненні декларації та додатку фізична особа вказує реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті). При цьому, оскільки фізична особа-резидент, яка здійснює на користь нерезидента-юридичної особи виплату доходів і утримує податок з цих доходів, є податковим агентом такого нерезидента, то така фізична особа не повинна ставати на облік як самостійний платник податку на прибуток.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Звіт про контрольовані операції за 2016 рік
ДФС України повідомляє (лист від 27.02.2017 №4063/6/99-99-15-02-02-15), що звіт про контрольовані операції за 2016 звіт¬ний рік має подаватися згідно з чинними вимога¬ми пп.39.4.2 п.39.4 ст.39 Податкового кодексу до 01.10.2017 року, але інформація щодо контрольованих операцій, здійснених платником податків у 2016 році, зазначається у звіті з урахуванням та відповідно до критеріїв, які діяли у 2016 році під час здійснення господарських операцій. Отже, для розрахунку вартісного критерію та визнання господарських операцій контрольованими мають використовуватися норми пп.39.2.1 п.39.2 ст.39 Кодексу в редакції, що діяла на момент здійснення господарських операцій (тобто до 01.01.2017 року).
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Японські традиції та звичаї в побуті
06.04.2017 р. об 11-00 у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних відділення було організовано та проведено працівниками бібліотеки філії для дорослих №14 захід, присвячений року Японії в Україні.
Відкрила захід завідувач бібліотекою - Людмила Антонівна Пушкар, та ознайомила з традиціями та звичаями Японії. Продовжила захід танком на східний мотив у японському вбранні Олена Диндаренко - бібліотекар. Учні молодших класів ЗОШ № 44 зачитали японські вірші хокко. Працівник бібліотеки Галина Володимирівна Аннюк провела майстер – клас оригамі по виготовленню журавлика – символу миру, щастя і вдачі. Відвідувачі із великим задоволенням взялися виготовляти журавлика, не всім вдавалося все з першого разу, але на допомогу приходила Галина Володимирівна, тож додому всі повертались із журавликами. На закінчення заходу всі присутні стали глядачами відомої на весь світ японської чайної церемонії.
Відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам бібліотеки – філії для дорослих №14 за цікавий захід і запрошує мешканців району до відділення та участі в таких заходах. Наша адреса: проспект Богоявленський, 301.
Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов


Триває Кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.
За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою або засобами електронного зв’язку.
У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.
Граничні строки подання декларації:
для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017 року;
для підприємців – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017 року.
Громадяни, які зареєстровані в Інгульському та Корабельному районах м. Миколаєва, для декларування доходів звертайтесь за адресою: м. Миколаїв, вул. В’ячеслава Чорновола, 1/1, телефон для довідок (0512) 445209.
Дякуємо за своєчасно подану декларацію!
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Плата за землю. Зміни до форми декларації
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва повідомляє, що у Мін’юсті України 16.02.2017 за №225/30093 зареєстровано наказ Мінфіну України від 23.01.2017 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності», яким затверджено зміни до форми Податкової декларації з плати за землю.
Змінами, зокрема, передбачено, що при зазначенні дати держреєстрації прав власності/користування на земельну ділянку потрібно вказувати, окрім місяця та року, день такої реєстрації. Ці відомості необхідно зазначати і при заповненні документів, що засвідчують/підтверджують право оренди земельної ділянки та державної реєстрації прав оренди земельної ділянки.
В оновленій формі декларації площу земельної ділянки необхідно зазначати не тільки в га, а також і в м². Нормативну грошову оцінку земельної ділянки потрібно буде зазначати за одиницю площі. При заповненні розділу III декларації не потрібно буде зазначати розмір заниження/завищення податкового зобов’язання минулих податкових періодів або періодів поточного року, за якими минув термін сплати. Крім того, внесено зміни щодо самостійного нарахування суми пені. Наказ набирає чинності з дня його опублікування.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Дохід від здавання брухту чорних металів
ДФС України повідомляє (лист ДФС від 06.03.2017 №4588/6/99-99-13-02-03-15), що доходи, нараховані (виплачені) платнику податку за зданий (проданий) ним брухт чорних металів, включаються до його загального місячного (річного) оподатковуваного доходу та оподатковуються податком на доходи фізичних осіб із застосуванням окремих норм розділу IV Податкового кодексу.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Будьте уважні! На Миколаївщині знову активізувалися «податкові» шахраї!
Головне управління ДФС у Миколаївській області інформує платників податків, що останнім часом до суб’єктів господарювання Миколаївщини активно телефонують невідомі особи з провокаційними та незаконними вимогами від імені керівництва Головного управління ДФС у Миколаївській області.
Застерігаємо та попереджаємо громадян бути уважними та не вірити сумнівним пропозиціям.
Про подібні випадки просимо повідомляти відділ внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Миколаївській області, за адресою: м. Миколаїв, вул. Чкалова, буд. 20, поверх 6, телефон: 47-21-28 (з 9 до 18 год.), або чергову частину Головного управління ДФС у Миколаївській області, за телефоном: 50-18-41 (цілодобово).
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Податок на доходи фізичних осіб. Компенсація споживачу
ДФС України повідомляє (лист ДФС від 03.03.2017 № 4445/6/99-99-13-02-03-15), що грошова сума у вигляді компенсації, що нараховується (надається, сплачується) енергопостачальником (юридичною особою) споживачу (фізичній особі) у разі недотримання таким енергопостачальником гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як інші доходи і оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на загальних підставах.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Реєстрація податкових накладих
ДФС України повідомляє (лист ДФС від 10.03.2017 №5953/7/99-99-15-03-02-17), що реєстрація в ЄРПН до 16.03.2017 року (по 15.03.2017 р. включно) податкових накладних/розрахунків коригування за формою, чинною до внесення змін наказом Мінфіну від 23.02.2017 №276, не визначається як помилка, допущена при складанні податкової накладної, та не може бути єдиною підставою для невизнання податкового кредиту за такою податковою накладною. Такі податкові накладні/розрахунки коригування є підставою для віднесення зазначених в них сум податку до складу податкового кредиту (за умови дотримання всіх інших вимог Кодексу щодо формування податкового кредиту).
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Податок на додану вартість. Фінансова реструктзація
ДФС України повідомляє (лист ДФС від 08.02.2017 №2428/6/99-99-15-03-02-15), що пунктом 46 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу передбачено тимчасове, до 01.01.2020 року, звільнення від оподаткування ПДВ операцій платника податку – боржника з постачання товарів для цілей погашення його заборгованості перед кредиторами відповідно до плану реструктуризації, погодженого згідно із законом щодо фінансової реструктуризації, або плану санації, затвердженого згідно зі ст.6 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» з урахуванням особливостей, встановлених законом щодо фінансової реструктуризації. Під час здійснення операцій з постачання товарів, що звільняються від оподаткування ПДВ згідно із цим пунктом, платник податку – боржник не застосовує норми п.198.5 ст.198 та п.199.1 ст.199 Кодексу щодо нарахування податкових зобов’язань або коригування раніше нарахованих податкових зобов’язань та/або сум податку, віднесених до податкового кредиту у зв’язку з таким постачанням. Отже, до операцій, передбачених п.46 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу, правила щодо нарахування податкових зобов'язань та перерахунку податкового кредиту, встановлені п.198.5 ст.198 та п.199.1 ст.199 Кодексу, не застосовуються.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Зустріч до дня поезії « У колі друзів»
Вже традиційними стали зустрічі, що проводяться кожного року до Дня поезії. 24.03.2017р. об 11-00 годині у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних було організовано та проведено літературно-мистецьку програму під назвою «У колі друзів», на яку були запрошені поети нашого міста та учні школи мистецтв № 2 м. Миколаєва. Ведучою цього заходу була поетеса, суспільний діяч, активний учасник літературно-творчого об’єднання «Творче слово» Суханова Р.Х.. Вона розпочала програму віршами зі свого поетичного доробку та повела слухачів у світ поетичного слова.
Прикрасили цю зустріч виступи юних талантів школи мистецтв, що заполонили серця присутніх музичними номерами, а особливо музичний супровід: під гітару, спів та гра на бандурі, на домрі, майстерно виконані музичні твори на фортепіано. А потім продовжили свої виступи учасники творчого об’єднання, а саме: Кремер С.Ю., Новикова Т.О., Большина Л. Г.. На зустріч також завітав молодий поет Бойко О.. Він розповів про себе та представив свою поетичну «спадщину». Лідія Большина виконала пісні та розповіла вірші зі свого творчого репертуару.
Програма пройшла в приємній, творчій, піднесеній атмосфері. Окрема подяка учасникам творчого об’єднання «Творче слово» та ведучій заходу Сухановій Раїсі за проведену програму.
Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, хто хоче долучитися до літератури, мистецтва та наповнити свої серця красою, витонченістю та добром.
Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов


Єдиний соціальний внесок
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 03.03.2017 №4496/6/99-95-42-02-15), що нарахування за договором ЦПХ Якщо працівник виконує роботу (надає послуги) відповідно до договору ЦПХ за основним місцем роботи, то до бази нарахування ЄСВ за звітний місяць включаються як заробітна плата (дохід), так і сума винагороди. При цьому якщо база нарахування ЄСВ буде меншою за розмір мінімальної заробітної плати, то ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки ЄСВ (22 %).
Водночас не за основним місцем роботи ЄСВ нараховується виходячи з розміру 22 % на фактично нараховану винагороду за договором ЦПХ незалежно від її розміру, але з урахуванням максимальної величини бази нарахування ЄСВ.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Новостей: 1178 (Страниц: 79, Новостей на странице: 15)
[ 3 ]
партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика