НОРМА
 
Роботодавці Інгульського та Корабельного районів в квітні 2017 року сплатили 39,6 млн. грн. ЄСВ
ДПІ в Інгульскому районі м. Миколаєва повідомляє, що протягом квітня 2017 року отримано 39,6 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Завдяки своєчасній сплаті єдиного внеску громадянам гарантується право на соціальний захист на випадок безробіття, у разі нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань, а також гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Підсумки роботи ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва за січень-квітень 2017 року
Протягом січня-квітня 2017 року платники податків Інгульського та Корабельного районів м. Миколаєва сплатили до зведеного бюджету 424,0 млн. грн податкових платежів. Зокрема, державний бюджет отримав 149,3 млн. грн, до місцевих бюджетів надійшло 274,7 млн. гривень.
У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року досягнуто позитивну динаміку надходжень до державного бюджету – темп росту склав 118,2 відс., додатково забезпечено надходження до бюджету в сумі 22,9 млн. гривень.
В січні-квітні 2017 року до місцевих бюджетів мобілізовано на 54,8 млн. грн більше, ніж в січні-квітні 2016 році, темп росту склав 124,9 відсотка. Значну частину надходжень до місцевих бюджетів складає податок на доходи з фізичних осіб – 159,9 млн. грн, плата за землю – 43,3 млн. грн, єдиний податок – 33,2 млн. грн, акцизний податок – 25,6 млн. гривень.
Крім цього, за січень-квітень 2017 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в загальній сумі 146,1 млн. гривень.
Досягненню значного рівня находжень до бюджету сприяє висока податкова культура платників, проведення заходів з детінізації, вдосконалення системи адміністрування податків та розширення спектру сервісних послуг.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Єдиний соціальний внесок. Неповний робочий день для інваліда
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 06.04.2017 №7121/6/99-99-13-02-03-15), що єдиний внесок для підприємств, установ і організацій, в яких працюють інваліди, встановлюється у розмірі 8,41% бази нарахування єдиного внеску для працюючих інвалідів (частина тринадцята ст.8 Закону України від 08.07.2010 №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).
Згідно з п.5 розділу III Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Мінфіну України від 20.04.2015 №449, для підприємств, установ і організацій, у яких працюють інваліди, єдиний внесок встановлюється у розмірі 8,41% суми нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України від 24.03.95 №108/95-ВР «Про оплату праці», суми оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, що здійснюється за рахунок коштів роботодавця, та допомоги з тимчасової непрацездатності, допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами для працюючих інвалідів. Отже, роботодавці, зокрема підприємства, установи та організації, інші юридичні особи нараховують єдиний внесок працюючим інвалідам на суми фактично нарахованої заробітної плати у розмірі 8,41%.
ДПІ в Інгульскому районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Шановні мешканці м.Миколаєва та області!


ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЙНИМ ТА ПОВ'ЯЗАНИМ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯМ
Корупція живиться економікою, знижуючи її ефективність. Що обумовлює такий взаємозв'язок корупції і економіки в Україні? Більшість фахівців сходяться на стратегічних прорахунках держави при реформуванні економіки: відсутність стимулювання виробничої сфери; відсутність обґрунтованої кадрової політики, адміністративна опіка, недосконалість законодавства (видання чисельних підзаконних актів, які на перше місце ставлять інтереси відомства, а не суспільства, залежність підприємця від суб'єктивної волі чиновника).
Таким чином, корупція, як економічна проблема, породжена: участю державних чиновників у комерційній діяльності для одержання особистого чи корпоративного прибутку; використання службового становища для «перекачування» державних коштів та матеріальних цінностей у комерційні структури; надання пільг для своєї корпоративної групи (політичної, національної, кланової та ін.) з відтягненням державних ресурсів; лобіювання при прийнятті нормативних актів в інтересах певних угруповань тощо.
Стаття 24. Запобігання одержанню неправомірної вигоди або подарунка та поводження з ними
1. Особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняні до них особи у разі надходження пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка, незважаючи на приватні інтереси, зобов'язані невідкладно вжити таких заходів:
1) відмовитися від пропозиції;
2) за можливості ідентифікувати особу, яка зробила пропозицію;
3) залучити свідків, якщо це можливо, у тому числі з числа співробітників;
4) письмово повідомити про пропозицію безпосереднього керівника (за наявності) або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації, спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.
2. Якщо особа, на яку поширюються обмеження щодо використання службового становища та щодо одержання подарунків, виявила у своєму службовому приміщенні чи отримала майно, що може бути неправомірною вигодою, або подарунок, вона зобов'язана невідкладно, але не пізніше одного робочого дня, письмово повідомити про цей факт свого безпосереднього керівника або керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації.
Про виявлення майна, що може бути неправомірною вигодою, або подарунка складається акт, який підписується особою, яка виявила неправомірну вигоду або подарунок, та її безпосереднім керівником або керівником відповідного органу, підприємства, установи, організації.
У разі якщо майно, що може бути неправомірною вигодою, або подарунок виявляє особа, яка є керівником органу, підприємства, установи, організації, акт про виявлення майна, що може бути неправомірною вигодою, або подарунка підписує ця особа та особа, уповноважена на виконання обов'язків керівника відповідного органу, підприємства, установи, організації у разі його відсутності.
3. Предмети неправомірної вигоди, а також одержані чи виявлені подарунки зберігаються в органі до їх передачі спеціально уповноваженим суб'єктам у сфері протидії корупції.
4. Положення цієї статті не поширюються на випадки одержання подарунка за наявності обставин, передбачених частиною другою статті 23 цього Закону.


Війна не має забуття
Наче птахи летять невблаганно літа,
Залишають свій лад дорогі ветерани.
У минуле пішла найстрашніша війна,
Та про неї постійно нагадують рани…

Щороку у травні ми відзначаємо День Перемоги. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Саме Вам, ветерани, ми завдячуємо свободою та мирним небом, тим, що сьогодні можемо ростити дітей, обробляти лани, посміхатися сонцю.
04.05.2017 року у приміщенні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено святкову програму присвячену 72–й річниці Перемоги. На свято завітали учасники війни, ветерани праці та пенсіонери. Зі словами привітання перед учасниками заходу виступили: член ради ветеранської організації Корабельного району О.К.Білошапкін; заступник директора міського територіального центру Г.М.Громов. У святковій програмі взяв участь інвалід ВВВ - В.І.Телеганенко, який на гармошці виконав пісню «Їхав я із Берліну». А також у святковій програмі взяли участь: Г. Шаховал, Л.Сичова, Л.Артеменко, М.Черторигіна, Н.Лапшина, Т.Бобкова, Л.Стернад, З.Башкірцева, Т.Кислична. Вела програму Т.Сокол, музичний супровід - В.Матвєєв та О. Козовякін. У програмі були виконані пісні: «День Победы», «Седина», «Смуглянка», «Чуєш брате мій», «Письмо с фронта» та інші пісні. Читали власні вірші присвячені Великій Перемозі: О. Білошапкін, В.Рожкіна, Г.Шаховал, О.Козовякін, Н. Шаперенкова. Кожний виступ супроводжувався довгими оплесками слухачів. По закінченню програми ветеранам війни були вручені квіти. Всі присутні отримали велике задоволення від заходу, від зустрічі, від теплого та щирого спілкування.


Податок на прибуток підприємств. Фіноперації з пов'язаними особами
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 28.03.2017 № 6317/6/99-99-15-02-02-15), що для платника податку, у якого сума боргових зобов’язань, що виникли за операціями з пов’язаними особами-нерезидентами, перевищує суму власного капіталу більш ніж у 3,5 раза, фінансовий результат до оподаткування збільшується на суму перевищення нарахованих у бухгалтерському обліку процентів за кредитами, що виникли за операціями з пов’язаними особами-нерезидентами, понад 50 % суми фінансового результату до оподаткування, фінансових витрат та суми амортизаційних відрахувань за даними фінансової звітності звітного податкового періоду, в якому здійснюється нарахування таких процентів.
ДПІ в Інгульскому районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Податок на доходи фізичних осіб. Нецільова благодійна допомога
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 07.04.2017 №4945/Д/99-99-13-02-03-14), що сума нецільової благодійної допомоги, яка надається благодійником-юридичною особою членам сімей загиблих учасників бойових дій у розмірі, який у 2017 році не перевищує 2240 грн, не включається до оподатковуваного доходу такої особи, тобто не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором. Однак сума перевищення такої допомоги над вказаним розміром включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як інші доходи і оподатковується на загальних підставах.
ДПІ в Інгульскому районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


До уваги жителів Миколаївської області! 4 травня 2017 року
з 10-00 до 11-00 відбудеться телефонна «гаряча лінія» за тематикою: «Соціальний захист ветеранів (до дня Перемоги)» . Телефони «гарячої лінії» 55-16-03, 55-00-77.
Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації


П’ятирічний ювілей
Сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася літературно – музична зустріч, яку підготував колектив «Творче слово» з нагоди свого п’ятиріччя.
Беззмінним керівником творчого колективу була і залишається талановита та ерудована в питаннях літератури та мистецтва Суслонова Інна Георгіївна. Старанно готуючись до зустрічі вона розкрила весь творчий потенціал колективу, згадала всіх учасників з початку його заснування. З роками змінювався репертуар, удосконалювався, ставав більш різноманітним, покращувався. Відвідувачі відділення дізнались багато нової інформації з життя та творчості улюблених поетів та письменників: Т.Шевченка, І.Франка, Л.Українки, О.Пушкіна, С.Єсеніна та багатьох інших. Кожну свою програму вони прикрашали сценками, піснями, віршами, гуморесками, танцями.
Сьогоднішній святковий виступ показав відшліфований роками талант, розкрив здібності кожного з учасників колективу. Проводила програму керівник і ведуча колективу, Інна Георгіївна під музичний супровід Галини Григорівни Волосюк. Учасниками програми були: Каламурза І.І., Артеменко Л.Л., Черторигіна М.О., Лапшина Н.М.. У виконанні колективу прозвучали пісні та романси: «Стояла я і слухала весну», «Я помню чудное мгновение», «Поговори со мною мама», «Эхо любви» та багато інших, а також гуморески, сценки.
По закінченню програми заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов привітав учасників із ювілеєм та вручив всьому складу колективу «Творче слово» Почесні грамоти та весняні квіти.
Запрошуємо на наші зустрічі всіх бажаючих, хто хоче долучитися до літератури та мистецтва. Саме на таких зустрічах відкриваєш по-новому талант та неосяжну майстерність, що з кожного рядка випромінює світло на вдячного слухача.
Заступник директора міського територіального центру Г.М. Громов


Використання програмного забезпечення
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 22.03.2017 №3946/Г/99-99-15-02-02-14), що у разі якщо платнику надано право на використання програмного забезпечення і умови використання не обмежені функціональним призначенням такої програми, а її відтворення – кількістю копій, необхідних для такого використання, то платіж за його використання підпадає під визначення роялті.
Якщо платнику надано право на використання програмного забезпечення і умови використання обмежені функціональним призначенням такої програми, а її відтворення – кількістю копій, необхідних для такого використання (використання «кінцевим споживачем»), то платіж за його використання не підпадає під визначення роялті.
При цьому визначення «роялті», наведене в Податковому кодексі, не передбачає таких ознак роялті, як спосіб поширення права на використання об’єктів права інтелектуальної власності (особисто автором або через посередників) та території поширення такого права (в межах країни або за кордоном).
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Податок на прибуток підприємств. Компенсація вартості послуг нерезиденту
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 31.03.2017 №6610/6/99-99-15-02-02-15), що не підлягають оподаткуванню доходи нерезидента із джерелом походження з України у вигляді виручки або інших видів компенсації вартості товарів, виконаних робіт, наданих послуг, переданих, виконаних, наданих резиденту від такого нерезидента (постійного представництва), у тому числі вартості послуг із міжнародного зв’язку чи міжнародного інформаційного забезпечення. Таким чином, виплата резидентом на користь нерезидента доходу у вигляді компенсації вартості послуг із проведення семінару, наданих таким нерезидентом, не підлягає оподаткуванню відповідно до положень пп.141.4.2 п.141.4 ст.141 Податкового кодексу.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Трансфертне ціноутворення. Різниці при нарахуванні роялті
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 31.03.2017 № 6611/6/99-99-15-02-02-15), що до податкових різниць, які коригують фінансовий результат до оподаткування, належать різниці, що виникають по операціях з нерезидентами із нарахування роялті.
Для цілей податкового контролю за трансфертним ціноутворенням звітним періодом є календарний рік (пп.39.4.1 п.39.4 ст.39 Податкового кодексу).
Оскільки вартісні критерії контрольованих операцій встановлені в розрахунку на рік, рішення про незбільшення фінансового результату в 2017 році відповідно до пп.140.5.6 п.140.5 ст.140 Податкового кодексу в редакції, чинній з 01.01.2017 року, та у 2016 році відповідно до пп.140.5.7 п.140.5 ст.140 Кодексу в редакції, чинній до 01.01.2017 року, приймається платником податків, який не здійснював контрольовані операції, лише за підсумками відповідного податкового (звітного) року.
Обгрунтування, що операція не є контрольованою та сума роялті підтверджується платником податків відповідно до процедури, встановленої ст.39 зазначеного Кодексу, надається платником на запит контролюючого органу під час проведення документальної перевірки за звітний період, за підсумками якого платником податку прийнято рішення про незбільшення фінансового результату.
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Допомога ветеранам війни до 5 травня в 2017 році
Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» ветеранам війни передбачена виплата щорічної разової грошової допомоги до 5 травня.
Органами соціального захисту населення області 18 квітня поточного розпочато виплату зазначеної допомоги у розмірах передбачених постановвою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2017 року № 223 «Деякі питання виплати у 2016 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань».
1) інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи - 3500 гривень;
II групи - 3100 гривень;
III групи - 2700 гривень;
2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 18 років) в'язням концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, - 1200 гривень;


Зміна системи оподаткування
ДФС України повідомляє (лист ДФС України від 27.03.2017 №6083/6/99-99-15-02-02-15), що операції зі списання дебіторської заборгованості платником податку на прибуток, який перейшов зі спрощеної системи оподаткування до 01.01.2017 року, оподатковуються за правилами пп.139.2.1 п.139.2 ст.139 Податкового кодексу у редакції, чинній до зазначеної дати, якою було встановлено, що фінансовий результат до оподаткування збільшується на суму витрат від списання дебіторської заборгованості, яка не відповідає ознакам, визначеним пп.14.1.11 п.14.1 ст.14 Кодексу, понад суму резерву сумнівних боргів.
Коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, що виникають за операціями зі списання кредиторської заборгованості, розділом III Кодексу не передбачено. Такі операції відображаються при формуванні фінансового результату до оподаткування згідно з правилами бухгалтерського обліку. Зауважено, що починаючи з 01.01.2017 року фінансовий результат податкового (звітного) періоду збільшується на суму доходу, отриманого як оплата за товари (роботи, послуги), відвантажені (надані) під час перебування на спрощеній системі оподаткування (пп.140.5.12 п.140.5 ст.140 Податкового кодексу).
ДПІ в Інгульському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області


Новостей: 962 (Страниц: 65, Новостей на странице: 15)
[ 1 ]
партнеры...


меню...
Новости
Калейдоскоп
Киноафиша
Гороскоп
Объявления
Кроссворды
Телепрограмма
Последние коментарии новостей...
· 1: игорь
· 2: гарик
· 3: юрий
· 4: Тамара
Новостные разделы...
· гос.службы
· разное
Опросы...
Какой рассказ вам больше понравился

КАМЕНЬ ПРЕТКНОВЕНИЯ
"Давным-давно"
БЫВШАЯ СОЛИСТКА ЧЕБОКСАРОВА
Любить замужнюю
Кружево
ИНТУИЦИЯ - ПРОРЫВ В ПАРАЛЛЕЛЬНЫЙ МИР!
АВАНТЮРИСТКА
НАЙТИ И ОБЕЗВРЕДИТЬ
НЕ ПРОСИ ВЕЧНОЙ ЛЮБВИ
Новогодняя история
Ax, кабы на цветы - да не морозы...(Ольга Карагач)
Испытание верностью
Забытый плен, или роман с тенью
ИЮЛЬСКИЕ РОСЫ
БУКЕТ РОЗРезультаты

Ответов 32

Яндекс.Погода

Курсы НБУ на сегодня

Яндекс.Метрика